Nazywam się Kasia Kołczewska, urodziłam się … jakiś czas temu w Kraśniku na Lubelszczyźnie i tam się wychowałam. Moim drugim rodzinnym miastem był Białystok, gdzie spędzałam wakacje, święta, ferie i tym podobne. Od 27 lat mieszkam w Warszawie, więc to z nią czuję się najbardziej związana.

Pisanie jest moją pasją, a swoją przygodę z nim rozpoczęłam niedawno, bo w 2012 roku. W 2013 ukazała się pierwsza powieść Kto jak nie ja? co było nie lada zaskoczeniem dla moich bliskich, znajomych i mnie samej. Rok później kolejna i kolejna. W lipcu 2017 w księgarniach pojawi się czwarta książka mojego autorstwa. Od razu rozwieję wątpliwości i odpowiem na pytania: tak, pracuję nad kolejną. Praktycznie nie mam przerw w pisaniu. Ciągle coś piszę.

Mam kłopot z określeniem swojego zawodu. Na co dzień jestem przedsiębiorcą, chociaż trudno to nazwać zawodem, ale innego nie wykonuję. To biznes jest moim środowiskiem naturalnym. Pracuję i zarabiam na życie, prowadząc firmę. Znam się na tym i całkiem dobrze mi to wychodzi. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się na blogu Wyższy Poziom Przedsiębiorczości z innymi przedsiębiorcami.

Odpoczywam pisząc i podróżując. Uwielbiam podróże dalekie. Inny kontynent, inna kultura, inna strefa czasowa. Wtedy nabieram dystansu. Nie uprawiam sportów ekstremalnych, nie biegam maratonów. Emocjonuję się i rozładowuję napięcie, zmniejszam stres i podnoszę poziom endorfin pisząc. Przeżywam historie moich bohaterów razem z nimi. Czasami sama nie wiem skąd to się we mnie bierze. Mam w sobie jeszcze bardzo wiele tych historii i pomysłów na kolejne powieści.